ראיון עם עופר ראובן

אוהדים/ות יקרים, ישבנו לשיחת סיכום עונה עם המנהל המקצועי של מחלקות הנוער, עופר ראובן. קריאה מהנה והיידה יפו. ליחצו כאן לראיון המלא.

קבוצת נערים א' במשחק על העליה לליגה הארצית , 19 למאי

אוהדים/ות יקרים/ות, כמידי שנה גם השנה מחלקת הנוער ממשיכה לרגש אותנו והשנה קבוצות נערים א' מתמודדת על העליה לליגה הארצית. ביום שישי הקרוב (19 למאי) בשעה 15:30, כולכם מוזמנים להגיע למגרש בנווה גולן לדחוף את הנערים במשחק מול עירוני מודיעין "צו פיוס" שבמידה וננצח בו (גם תיקו יכול להספיק) נעלה לליגה הארצית, מספיק לצפות במאזן המדהים של הקבוצה הזאת בשביל להבין למה כדאי להגיע. 123 שערי זכות כאשר מעל כולם בולט חלוץ הקבוצה גיא אמסלם עם 41 כיבושים , מלך השערים הבלתי מעורער של המחוז ו-12 שערי חובה בלבד ב-25 משחקים הכי מעט במחוז כאשר גולן דור שוער הקבוצה צועד בראש טבלת ההגינות במחוז, כשאפשר לציין גם את בלם הקבוצה מייקל צילאקה ששיך לסגל הרחב של נבחרת ישראל. ראוי לציין דבר נוסף שמאפיין את הקבוצה המוכשרת ה

תוצאות משחקי מחלקת הנוער , 13-14 למאי

אוהדים/ות יקרים/ות, להלן תוצאות משחקי סוף השבוע (13-14 למאי) במחלקת הנוער: קבוצת נערים א' ארחה היום את בית"ר פ"ת דדו "צו פיוס" וגברה עליה 6-2 מצמדים של קבדה ייאסמו , רותם אליאס ובנוסף כבשו שחר יוסף ורועי בנעים , הנערים ממשיכים להוליך בראש הטבלה ובשישי הקרוב יכולים להבטיח עליית ליגה אם ינצחו את עירוני מודיעין בנווה גולן בשעה 15:30 קבוצת נערים ב' גברה ברהט על הפועל המקומית 4-0 משערים של יקיר אדרי, ניב מאיר , דינה יונס ואיואקין סתיו במחזור הסיום שיתקיים ביום רביעי הקרוב (17 למאי) יתארחו הנערים אצל מכבי פ"ת שכבק הבטיחה את הזכיה באליפות השנה קבוצת נערים ג' יצאה למשחק חוץ מול הפועל כפר סבא וניצחה 1-0 משער שהובקע ע"י תומר יפת ממש על סף המחצית, תוצאה שהבטיחה להם את המקום ה-12 בטבלה בעונת הבכורה במח

משחקי מחלקת הנוער בסוף השבוע הקרוב , 13-14 למאי

אוהדים/ות יקרים/ות, להלן משחקי סוף השבוע (13-14 למאי) במחלקת הנוער: קבוצת נערים א' תארח ביום ראשון (14 למאי) את בית"ר פ"ת דדו "צו פיוס" בנווה גולן בשעה 17:25 קבוצת נערים ב' תתארח ביום שבת (13 למאי) ברהט אצל הפועל המקומית בשעה 16:30 קבוצת נערים ג' תתארח ביום שבת אצל הפועל כפר סבא במגרש כ"ס אימונים עליון בשעה 11:00 קבוצת ילדים א' תארח ביום שבת בנווה גולן את בית"ר ת"א רמלה בשעה 10:30 קבוצת ילדים ב' תארח ביום שבת בנווה גולן את עוצמה מועדון כדורגל חולון בשעה 8:30 בהצלחה לקבוצות, אתם מוזמנים להגיע ולעודד, היידה יפו!!

תוצאות משחקי אמצע השבוע במחלקת הנוער , 8-10 למאי

אוהדים/ות יקרים/ות, להלן תוצאות משחקי אמצע השבוע (8-10 למאי) במחלקת הנוער: קבוצת נערים א' אירחה ביום רביעי (10 למאי) את א.ס. רמת אליהו מאור כהן וגברה עליה 7-0 משלושער של רותם איליאס , צמד של גיא אמסלם , שחר יוסף וקבדה ייסאמו , הקבוצה ממשיכה להוביל את הטבלה בפער חמש נקודות ומשחק חסר כאשר אנו נמצאים 4 מחזורים לסיום העונה. קבוצת נערים ב' התארחה ביום שני (8 למאי) אצל בית"ר ת"א רמלה והפסידה 3-0 קבוצת נערים ג' אירחה ביום שלישי (9 למאי) את הפועל ירושלים דני ולאחר ששלטה ברוב שלבי המשחק והירבתה להחמיץ הצליחה לעלות ליתרון 1-0 בדקה ה-60 משער שכבש סימיה סמואל , אך בפעם השניה השבוע ספגה שער שיוויון שתי דקות לסיום המשחק והמשחק הסתיים בתיקו אחד. היידה יפו!!

משחקי מחלקת הנוער בשבוע הקרוב , 9-10 למאי

אוהדים/ות יקרים/ות, להלן משחקי אמצע השבוע (9-10 למאי) במחלקת הנוער: קבוצת נערים א' שמובילה את הטבלה בפער של שמונה נקודות תארח בנווה גולן ביום רביעי (10 למאי) בשעה 17:25 את א.ס. רמת אליהו מאור כהן קבוצת נערים ג' תארח בנווה גולן ביום שלישי (9 למאי) בשעה 17:25 את הפועל ירושלים דני בהצלחה לקבוצות, אתם מוזמנים להגיע ולעודד, היידה יפו!!

תוצאות משחקי מחלקת הנוער סוף השבוע , 5-6 למאי

אוהדים/ות יקרים/ות, להלן תוצאות משחקי סוף השבוע (5-6 למאי) במחלקת הנוער: קבוצת הנוער אירחה במשחק האחרון לעונה את שמשון ת"א במטרה לשמור על המקום הרביעי ולסיים את העונה בצורה חיובית. תחילת המשחק הלכה דווקא לכיוון הקבוצה האורחת וכבר אחרי 20 דקות הובילה שמשון 2-0 , מפלס העצבים עלה ולאחר 10 דקות נוספות עקב התלהטות רוחות הורחק אלון שנידרמן מגן הקבוצה ושחקן מהקבוצה האורחת. למחצית השניה עלתה קבוצת הנוער בצורה אחרת לגמרי ועם לחץ בלתי פוסק על הקבוצה היריבה והנעת כדור מצויינת הצליחו להפוך את התוצאה כאשר גיא אמסלם חלוץ קבוצת נערים א עם משחק מצויין כובש צמד שערים וירין מדר כובש את שער הניצחון בדקה ה-89 מבישול של מיקל צילאקה. מחצית שניה מצוינת של קבוצת הנוער שמסיימת עונה עם הישג מרשים, מקום רביעי בעונת הב

משחקי מחלקת הנוער במחזור הקרוב , 5-6 למאי

אוהדים/ות יקרים/ות, להלן משחקי המחזור הקרוב (5-6 למאי) במחלקת הנוער: קבוצת הנוער תארח ביום שבת (6 למאי) בנווה גולן בשעה 11:30 את שמשון ת"א במטרה לנצח ולשמור על המקום הרביעי בטבלה, זהו המחזור האחרון בנוער וזאת בהחלט הזדמנות לבוא ולתת כבוד לקבוצה ולצוות המקצועי שביססו את המעדון בליגה הלאומית לנוער הישג לא מבוטל. קבוצת נערים ב' תארח ביום שבת בנווה גולן בשעה 13:30 את בני יהודה ת"א קבוצת נערים ג' תתארח בבאר שבע ביום שישי (5 למאי) בשעה 16:00 אצל הפועל המקומית קבוצת ילדים א' תתארח ביום שבת אצל בית"ר ר"ג בשעה 14:00 במגרש ר"ג אימונים קבוצת ילדים ב' תארח ביום שישי בנווה גולן בשעה 16:00 את מכבי עירוני עמישב פ"ת "צו פיוס" בהצלחה לקבוצות, אתם מוזמנים להגיע ולעודד לא נשארו עוד הרבה מחזורים, היידה יפו!!

תוצאות משחקי מחלקת הנוער בשבוע האחרון

אוהדים/ות יקרים/ות, בעקבות שביתה השופטים ,שהסתיימה היום דרך אגב , בוטלו ושונו מועדי משחקים רבים במחלקת הנוער, בכל זאת מספר משחקים התקיימו השבוע ולהלן התוצאות: קבוצת הנוער הפסידה ביום שבת (29 לאפריל) 1-0 למובילת הטבלה והעולה לליגת העל בית"ר ירושלים. משחק נוסף התקיים אתמול , יום רביעי (3 למאי) ביבנה מול מכבי המקומית במאבק ישיר על המקום הרביעי המשחק הסתיים בניצחון 3-1 לקבוצת הנוער כאשר כובשים את השערים לזכות הקבוצה ספיר דניאל בפנדל , שליאל אוזן וגיא אמסלם. ספיר דניאל גם הורחק כבר במהלך המחצית הראשונה. בעקבות הניצחון חלפה הקבוצה על פני מכבי יבנה ועלתה למקום הרביעי כאשר נותר משחק אחד לסיום העונה. בשבת הקרובה תארח קבוצת הנוער את שמשון ת"א שהבטיחה השבוע את הישארותה בליגה. קבוצת נערים א' שסבלה מדחיה

ראיון סיכום עונה עם אורי וגיא

אוהדים/ות יקרים, ישבנו לשיחת סיכום עונה עם מאמן הקבוצה אורי קרגולה ועוזרו גיא אפשטיין, קריאה מהנה והיידה יפו ליחצו כאן לראיון המלא.

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו