גיא עיני סיכם את תנאיו ויחזור להיות חלק מהמועדון

אוהדים/ות יקרים/ות, עיני, בלם בן 29, שיחק בקבוצה בין השנים 2011-13 וחוזר לקדנציה נוספת. גיא בעל ניסיון עשיר בליגה ושיחק בין היתר בהפועל מרמורק, מכבי שעריים ונס ציונה, איתה גם עלה ליגה לפני שנתיים. ברוך שובך גיא ובהצלחה.

בית חדש למכבי קביליו יפו

אוהדים/ות יקרים/ות, בעונת המשחקים הקרובה, קבוצת הבוגרים של מכבי קביליו יפו תארח את משחקיה הביתיים באיצטדיון ווינטר שברמת גן. מצפים לראותכם בחנוכת הבית. היידה יפו

אורי אשורוף ממשיך איתנו

אוהדים/ות יקרים/ות, המגן אורי אשורוף ימשיך במועדון גם בעונה הקרובה. אורי הגיע אלינו בעונה שעברה והתאקלם מצוין במועדון, מקצועית וחברתית. שמחים שאתה ממשיך איתנו. בהצלחה אורי!

ספונסר קטן 2020/21 יוצאים לדרך...

אוהדים/ות יקרים/ות , "ספונסר קטן חלום גדול" - יוצאים לדרך! העונה הקודמת הסתיימה מוקדם מדי עם הרגשה חזקה של טעם של עוד. המזל הגדול שבסיום כל עונה, מתחילות ההכנות לעונה הבאה.. הערב אנו מכריזים רשמית על התנעת מיזם הספונסר הקטן לעונת 2020/2021. חשיבות הספונסר הקטן למועדון שלנו היא עצומה וגדלה מדי עונה, זאת העונה התשיעית ברציפות שהמיזם פועל ומוכיח את הקשר העמוק בין האוהדים למועדון. 10 אוהדים יקרים כבר הצטרפו לרשימת הספונסרים לעונה הקרובה ומחר נפרסם את רשימת הספונסרים הראשונית המתגבשת לעונת 2020/2021. הצטרפו עוד היום וביחד כולנו נעשה עונה מרגשת המדרגות וההטבות - ספונסר קטן עונת 2020/2021 : ספונסר קטן- 100 שקלים לחודש למשך שנה סך הכל : 1,200 שקלים, מצטרפים ומקבלים כרטיס מנוי בוגר אחד+ חולצה לרכב וח

עוז אהרון ממשיך איתנו

אוהדים/ות יקרים/ות, שמחים לבשר עוז אהרון, שהיווה חלק מסגל הקבוצה בעונה הקודמת, ימשיך איתנו גם העונה. בהצלחה עוז!

שחק לוי ממשיך איתנו

אוהדים/ות יקרים/ות, שמחים לבשר ששחק לוי, שהיווה חלק מסגל הקבוצה בעונה הקודמת, ימשיך איתנו גם העונה. בהצלחה שחק!

בן רוזוליו ממשיך איתנו

אוהדים/ות יקרים/ות, שמחים לבשר שבן רוזוליו, בוגר מחלקת הנוער של המועדון, שהיווה חלק חשוב מסגל הקבוצה בעונה הקודמת, ימשיך איתנו גם העונה. בהצלחה בן!

סתיו טוריאל ממשיך איתנו

אוהדים/ות יקרים/ות, שמחים לבשר שסתיו טוריאל, בוגר מחלקת הנוער של המועדון, שהיווה חלק חשוב מסגל הקבוצה בעונה הקודמת, ימשיך איתנו גם העונה. בהצלחה סתיו!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו