"צחי בוא לפה!"

מכבי קביליו יפו הפסידה אמנם הערב באצטדיון 'סלה' באשקלון למוליכה, ולעולה הכמעט בטוחה ללאומית, אבל יצאה מנצחת בכל הנוגע לתחושות של אוהדיה, שחקניה ומאמנה, צחי טיאר. הקבוצה הציגה משחק טוב, הטוב שלה בחודש האחרון, אך לא היתה יכולה לשתי הברקות של שחקני אשקלון, לעוצמות הכספיות, הציבוריות והמקצועיות של המועדון הזה.

400 אוהדים שהגיעו בשעת ערב מאוחרת לאשקלון, צפו במחצית ראשונה בשליטה יפואית. 3,000 אוהדי אשקלון היו מופתעים מרמת המשחק של יפו ובעיקר מכך שברוך דגו נאלץ לאחר כעשר דקות להציל מקו השער כדור נגיחה של ליאו קרופניק.

אשקלון הגיעה בכל מהלך המשחק לשלושה מצבי כיבוש, וניצלה שניים מהם. בדקה ה-47 התרומם ירדן אבו חצירא לכדור קרן של שי רביבו ונגח אותו לפינה התחתונה של גל טובלי. 6 דקות לסיום הניף ברוך דגו את רגלו ומ-25 מטרים בעט כדור קשתי מדויק אל מתחת למשקוף, 0-2. טובלי עוד הציל שער לפני הסיום בעוד ששוער אשקלון גליל בן-שנן הדף פעמיים כדורים מסוכנים. בין לבין נגע מגינה של אשקלון, חיים איצרין בידו בכדור, אך השופט רון שבתאי טען ל"יד צמודה" ולא פסק על בעיטת עונשין מ-11 מטר.

יפו: טובלי; וייסברג, קרופניק, קין, מעבי; ממן (עידה), אולסק, אסף לוי (אליהו); עזריה (מוטאי), חליפה, אסור.

בסיום המשחק חיכו אוהדי יפו דקות ארוכות ושרו שירי עידוד לשחקנים. בלטה בעיקר השירה למאמן צחי טיאר "אנחנו אוהבים אותך", כאות הערכה על בניית היחידה הלוחמת שמשחקת עבור סמל השוער המעופף.

למרות שני ההפסדים הרצופים שומרת יפו על המקום השלישי, מרחק של 3 נקודות מהמקום השישי. בשבוע הבא תארח את מכבי עמישב פ"ת. המשחק לא יעערך בשכונת התקוה בגלל שזרוע אך טרם נקבע מתי והיכן יתקיים המשחק.

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו