הכפר נשאר שלם!

מכבי קביליו יפו סגרה היום משחק רביעי ללא ניצחון לאחר שלא השכילה לתרגם איכותי ברור במשחק החוץ מול הפועל כפר שלם שנערך במגרש ה....רע של צפרירים חולון.

המאמן צחי טיאר נאלץ לבצע חילוף כפוי נוכח פציעתו של מאור אסור (ייעדר מספר שבועות) ופתח עם מאור עידה לצידו של אדיר חליפה. דניאל לוי שב להרכב כמגן ימני והחליף את איתי שבו. יפו שלטה במשחק, חזרה להפגין דומוננטיות, וגם הגיעה למספר מצבים כאשר הטוב בהם היה כאשר אדיר חליפה חטף כדור מגיא עיני, השאיר את עידה לבד מול שער ריק ובגלל תנאי המגרש הגרועים הכדור הגיע לקרסולו והוא ירה את הכדור לעבר כיכר הדמעות...

השיפוט היה חלש ובמהלך המחצית הראשונה הסתפק השופט בכרטיס צהוב אחרי עבירה ברוטאלית של טל משען על טל מעבי ונגיחה פרצופו של אסף לוי מצידו של חן לוי לא זכתה אפילו לכירטוס.

נקודת האור היתה שיתופם בעת ובעונה אחת של שני שחקני נוער (לא חריגים) כמחליפים, אירוע שלא התרחש בכל שבע שנות קיומה של האגודה. השניים הם סאן טוריאל (פעם שנייה העונה) ונתנאל אליהו.

הרכב: טובלי; דניאל לוי, קרופניק (טוריאל), קין, מעבי; אולסק, אסף לוי, נסים אליהו; עידה (מוטאי), חליפה, עזריה (נתנאל אליהו).

בגלל כישלון השזרוע בשכונת התקוה תיאלץ גם בשישי הקרוב הקבוצה לגלות מחוץ לשכונת התקוה ותארח את מכבי קרית מלאכי באצטדיון העירוני בלוד, בשעה 13.00!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו