תוצאות משחקי מחלקת הנוער שבת , 12 למרץ


אוהדים/ות יקרים/ות,

שבת לא קלה עברה על מחלקת הנוער לאחר שסוף השבוע החל דווקא בצורה חיוביות עם ניצחונות בגילאים הצעירים אך במשחק שחתם את השבת, קבוצת הנוער ספגה הפסד בכורה שמשמעותי במאבק על העליה לליגה הלאומית, להלן התוצאות:

  • קבוצת הנוער שדורגה במקום הראשון ערב המחזור יצאה בלווי של כ-50 אוהדים למשחק חוץ קשה מול הפועל קטמון שדורגה במקום השלישי ערב המחזור ובמרחק 2 נקודות , המשחק נפתח בצורה טובה כאשר יפו עלתה ליתרון 1-0 משער של סאן אך לא השכילה לשמור על היתרון וספגה שער שיוויון לפני המחצית, למחצית השניה קטמון עלתה הרבה יותר נחושה והצליחה לכבוש שני שערים כאשר רק בדקה ה-90 הצליח שליאל לצמצם את התוצאה ולקבוע 3-2 , שמעלה את קטמון למקום הראשון ומוריד אותנו למקום ה-2 ביתרון נקודה ומשחק עודף על כ. קאסם שבמקום השלישי. שישה מחזורים לסיום כלום לא סגור , שבוע הבא נארח את מחנה יהודה שמדורגת במקום החמישי בפער 5 נקודות ומשחק חסר.

  • קבוצת נערים ב' גברה 3-0 במשחק חוץ על הכח עמידר ר"ג והיא ממשיכה להוליך בראש הטבלה כאשר שבוע הבא היא תארח את הקבוצה במקום ה-2 שמשון ת"א.

  • קבוצת נערים ג' התארחה ביהוד אצל בני יהוד ולאחר פיגור מוקדם הצליחה לכבוש בדקה האחרונה ולסיים את המשחק בתיקו 1-1

  • קבוצת ילדים א' גברה 4-1 על מכבי יבנה והיא ממשיכה להיצמד לצמרת כאשר היא מדורגת במקום ה-4

  • קבוצת ילדים ב' הצליחה לנצח בפעם השניה ברציפות לאחר שכבר פיגרה פעמיים במהלך המשחק ידעה לחזור ובסופו של דבר לכבוש שער מכריע ולנצח 4-3

שבוע טוב והיידה יפו!!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו