תוצאות משחקי מחלקת הנוער שבת , 19 למרץ


אוהדים/ות יקרים/ות,

איזו שבת במחלקת הנוער, זכינו לראות חמישה משחקים שהתקיימו בזה אחר זה בנווה גולן ומתוכם קבוצות המחלקה ניצחו ארבעה ומשחק אחד הסתיים בתיקו, להלן התוצאות:

  • קבוצת הנוער שחזרה הביתה אחרי ההפסד המאכזב בשבוע שעבר , עלתה למגרש כאשר היא יודעת שקטמון הפסידה לשוהם וניצחון יחזיר אותה למקום הראשון אבל מולה התייצבה יריבה עיקשת מחנה יהודה , שניצחון שלה היה מקרב אותה מאוד לחבורת הצמרת. פתיחה מוחצת של הבחורים של עופר ראובן לא השאירה ספק מי הקבוצה הטובה יותר על המגרש וכבר אחרי עשר דקות החלוץ סאן טוריאל העלה את הקבוצה ליתרון , אחרי 20 דקות נוספות בישול של סאן לגלעד עוזיאל מסתיים בשער נוסף. גם במחצית השניה הכיוון לא השתנה שער נוסף של סאן ושער של טל פלקה דקה לאחר שעלה מהספסל חותמים את התוצאה. ניצחון חשוב 4-0 וחזרה למקום הראשון 6 מחזורים לסיום (רק 5 משחקים נותרו לקבוצה), פער נקודה מכ. קאסם ומשחק עודף ושתי נקודות מקטמון שבמקום השלישי. כל הכבוד לבחורים ולצוות המקצועי שידעו לצאת מההפסד שבוע שעבר עם ראש מורם ולהחזיר את גורל העליה לשליטתם.

  • קבוצת נערים א' יצאה למשחק חוץ מול מחנה יהודה וחזרה מנוצחת 2-0 , השבוע הקבוצה טסה לטורניר בברצלונה ואנו נעדכן במהלך השבוע על התוצאות מהטורניר, שיהיה בהצלחה.

  • קבוצת נערים ב' עשתה צעד משמעותי מאוד לקראת זכיה במקום הראשון לאחר שבמשחק שהתחיל בצורה שקולה ידעו הנערים להשתלט על המשחק ולסיים עם ניצחון מרשים מאוד 4-0 על יריבתהשמדורגת המקום השני שמשון ת"א. 11מחזורים לסיום העונה הקבוצה בפער מבטיח של 7 נק' בצמרת נמשיך להחזיק אצבעות להצלחתם של הנערים כאשר מקום ראשון יבטיח עלייה לליגה הבכירה בגילאים אלו.

  • קבוצת נערים ג' אירחה בנווה גולן את הפועל קרית אונו2 וסיימה את המשחק בניצחון 3-2 שביסס את מקומה במרכז הטבלה.

  • קבוצת ילדים א' אירחה את בית"ר ת"א רמלה למשחק חשוב במאבקה בצמרת הטבלה לאחר מחצית קשה שהסתיימה בתיקו אפס עם הצלות של השוערים בשני צידי המגרש, עלו הילדים נחושים למחצית השניה וכבשו רביעיה תוך 20 דקות ובסיום המשחק ניצחון מרשים 4-0 שמעלה את הילדים למקום ה-3 מרחק נקודה ממכבי פ"ת2 שבמקום השני. בשבוע הבא הילדים יוצאים למשחק חוץ מול אותה מכבי פ"ת 2 במאבק ישיר על המקום השני.

  • קבוצת ילדים ב' אירחה בנווה גולן את מכבי שוהם לאחר שניצחה בשני משחקיה באחרונים ובמטרה להמשיך את המומנטום החיובי, לאחר שהחמיצו פנדל במהלך השליש השני, המשיכו הילדים לתקוף וכבשו שער יתרון אך חמש דקות לסיום המשחק ספגו שער שיוויון מאכזב, 1-1 בסיום.

שבוע טוב והיידה יפו!!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו