קבוצת נערים א' במשחק על העליה לליגה הארצית , 19 למאי


אוהדים/ות יקרים/ות,

כמידי שנה גם השנה מחלקת הנוער ממשיכה לרגש אותנו והשנה קבוצות נערים א' מתמודדת על העליה לליגה הארצית. ביום שישי הקרוב (19 למאי) בשעה 15:30, כולכם מוזמנים להגיע למגרש בנווה גולן לדחוף את הנערים במשחק מול עירוני מודיעין "צו פיוס" שבמידה וננצח בו (גם תיקו יכול להספיק) נעלה לליגה הארצית, מספיק לצפות במאזן המדהים של הקבוצה הזאת בשביל להבין למה כדאי להגיע.

123 שערי זכות כאשר מעל כולם בולט חלוץ הקבוצה גיא אמסלם עם 41 כיבושים , מלך השערים הבלתי מעורער של המחוז ו-12 שערי חובה בלבד ב-25 משחקים הכי מעט במחוז כאשר גולן דור שוער הקבוצה צועד בראש טבלת ההגינות במחוז, כשאפשר לציין גם את בלם הקבוצה מייקל צילאקה ששיך לסגל הרחב של נבחרת ישראל.

ראוי לציין דבר נוסף שמאפיין את הקבוצה המוכשרת הזאת וזאת העובדה שרבים משחקניה היו שותפים להישג של קבוצת הנוער בשנת הבכורה שלה בליגה הלאומית ובנוסף המרקם המיוחד והיכולת שהפגינו במהלך השנה איפשר לשחקנים מקבוצת נערים ב' להשתלב ולהיות שותפים להצלחה.

וכמובן אי אפשר בלי לציין את המנצח על המקהלה המוכשרת הזאת בהמון מקצוענות עופר ראובן יחד עם עוזרו יורם אברהם ומנהלי המחלקה יוסי פרידלנדר ואבי חמו, יישר כוח.

אז בשישי הקרוב כולנו באים להגיד תודה, שעה 15:30 בנווה גולן

אתם מוזמנים להגיע ולעודד

הם שלנו הם כל החיים

היידה יפו!!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו