עידכונים ממחלקת הנוער לקראת שנת 2017/18


אוהדים/ות יקרים/ות,

מנהלי ומאמני מחלקת הנוער עובדים במרץ בימים אלה על ההכנות לקראת עונת השחקים הקרובה שתיפתח במהלך חודש ספטמבר. גם השנה יהיו שש קבוצות במחלקה מילדים ב' ועד נוער.

עופר ראובן ממשיך זאת השנה השישית כמנהלה המקצועי של המחלקה ובנוסף יאמן את קבוצת הנוער שממשיכה כמובן בליגה לאומית מחוז דרום כשהמטרה להיאבק בצמרת הליגה (קבוצה אחת עולה לליגת העל והשנייה הולכת למבחנים על העלייה) ולייצר עתודה לקבוצה הבוגרים.

קבוצת נערים א' תנסה להתבסס בליגה הארצית (ליגה שניה) שאליה עלינו בשנה שעברה, את הקבוצה יאמן יורם אברהם , שבארבע השנים האחרונות היה עוזרו של עופר ראובן בקבוצות הנוער ונערים א' יחד אתו מונה לעוזר המאמן ארז כרמלי שממשיך

עם קבוצה זאת שנה שניה.

קבוצת נערים ב' תנסה להיאבק השנה בצמרת הליגה המחוזית, במחוז שאליו תשובץ שתי קבוצות עולות בסוף העונה לליגה הארצית וזאת בהחלט השאיפה. מאמנה יהיה אסי בן הרוש שהגיע אלינו מעירוני מודיעין כאשר בשנה האחרונה אימן שם את קבוצת נערים א' שסיימה בצמרת המחוז שממנו עלתה קבוצת הנערים שלנו.

קבוצת נערים ג' עדיין ממתינה לשיבוץ באיזה מחוז תשחק, המאמן שלה השנה יהיה חוויאר הברמן שהגיע יחד עם עוזרו איציק קרוקוס מקבוצת צפרירים חולון.

המנהל המקצועי של החטיבה התחתונה יהיה מומי אלקולומברה, שזאת לו השנה השלישית כמאמן בקבוצות הילדים במחלקה.

מומי יאמן בנוסף את קבוצת ילדים א' שאיתה הוא ממשיך שנה שניה, כרגע עדיין לא מונה מאמן לקבוצת ילדים ב' ישנם מספר מועמדים וגם משרה זאת תאויש בימים הקרובים (קבוצות הילדים מתחילות את העונה רק במהלך חודש אוקטובר).

נאחל המון בהצלחה לצוות האימון ולילדים אנו נמשיך ונעדכן באופן שוטף ממה שקורה במחלקה גם בפגרה וכמובן במהלך העונה.

סיסמתנו במחלקה "דאבל פס = דרך חיים , תן כבוד לחברך וקבל בחזרה!"

היידה יפו!!

(צילום: דליה שטייגמן)

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו