סיכום ערב אוהדים מהחמישי ביוני


אוהדים/ות יקרים,

אמש (05.06.17) התקיים ערב אוהדים באולם אלהמברה בשדרות ירושלים. אל המפגש הגיעו כ-80 אוהדים.

המפגש היווה יריית פתיחה לקראת עונת המשחקים הקרובה. מטרת המפגש הייתה בין היתר לאחד את השורות ולקרב בין האוהדים, מתוך הבנה כי רק באופן הזה יוכל המועדון להתקיים ולצמוח ובנוסף להוות יריית פתיחה לעונת הגיוסים הקרובה.

המפגש נפתח בהרצאה של ספי שפלר מבעלי המקום שדיבר על מוטיבציה וחיבר את הנושא באופן מרתק, לפעילות המועדון.

אחריו עלה לבמה יוסי פרדילנדר, יו"ר מחלקת בנוער בשש השנים האחרונות. יוסי סיכם 6 שנים מוצלחות של המחלקה, סיכם תקופה של עשייה והודיע על פרישתו מהתפקיד. הוועד המנהל בשיתוף האוהדים העניקו ליוסי מגן כהוקרה על תרומתו הרבה למועדון, אבי חמו יחליפו בתפקיד.

הבא בתור לעלות היה טל משיח, חבר בוועד המנהל. משיח פירט לאוהדים אודות מבנה התקציב של המועדון בשנים הקודמות. נתן דגש על הגרעון שצומצם וסקר את מבנה התקציב לעונה הקרובה על פי המצב המסתמן כרגע. משיח דיבר על המורכבות בגיוס כספים בקבוצת אוהדים ועל האתגרים העומדים בפני הוועד בכל קיץ ובפרט בקיץ הקרוב.

החלק הבא של הערב הוקדש למפעל למיזם "ספונסר קטן", רון עמיקם ושלומי שקוף, איש איש בתורו, עלו לבמה ונתנו את משנתם באשר לחשיבות המפעל, העונה אולי יותר מבכל עונה קודמת.

החלק האחרון של הערב הוקדש לשיח בין האוהדים. המיקרופון עבר בין האוהדים אשר הפנו שאלות לחברי הוועד או סתם בחרו להציע רעיונות / להעביר מסרים כאלה ואחרים בין האוהדים.

במהלך הערב הופעל דוכן רישום לספונסר קטן לקראת עונת המשחקים הקרובה ונרשמה היענות יפה.

שיהיה לנו בהצלחה! אתגרים רבים לפנינו ,

היידה יפו!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו