תוצאות משחקי סוף השבוע במחלקת הנוער שבת 7 לאוקטובר


אוהדים/ות יקרים/ות,

שבת מרתקת עברה על מחלקת הנוער עם משחקים מבוקר עד ערב, פתחנו עם ילדים א' שניצחו במסגרת הגביע וסיימנו בשעות הערב המאוחרות עם נערים א' שזכו בנצחון בכורה במסגרת המחזור השלישי בליגה.

שימו לב, כבר ביום שלישי הקרוב צפוי להתקיים מחזור נוסף במחלקה אנחנו כמובן נעדכן פרטים ברגע שיקבעו המועדים הסופיים.

תוצאות משחקי השבת (7 לאוקטובר) במחלקת הנוער:

- קבוצת הנוער ע"ש יוסף חיים התייצבה למשחק במסגרת המחזור השני נגד הפועל ירושלים סמי מלכה ומצאה את עצמה בפיגור מפתיע בדקה ה-30, השחקנים של עופר ראובן לא נבהלו מהפיגור המשיכו בשיטה המסודרת עד שבדקה ה-40 שחר יוסף בצמד שערים מהיר הראשון ברגל והשני בראש הפך את התוצאה והקבוצות ירדו למחצית בתוצאה 2-1. הכיוון במחצית השניה היה ברור קבוצת הנוער המשיכה ללחוץ את הפועל ירושלים לשערה ושערים של רותם אליאס, גלעד עוזיאל וגיא אמסלם קבעו את התוצאה הסופית 5-1, ניצחון ראשון לנוער לאחר תיקו במחזור הפתיחה.

- קבוצת נערים א' שיחקה מול הפועל ירושלים תובל במסגרת המחזור השלישי וגברה עליה 4-1 מצמד של גל כהן , קבדה ייסמאו וסאמי אדגם ,שקבעו נצחון בכורה לנערים, ברכות לנערים ולמאמנם יורם אברהם.

- קבוצת נערים ב' יצאה לדרבי חוץ לא קל מול מ.ס. בני יפו אורתוקסים , המשחק נפתח דווקא בצורה חיובית כאשר קשר הקבוצה אופק לוי העלה את הקבוצה ליתרון כבר בדקה העשירית אבל בני יפו הצליחו להפוך את התוצאה מפנדל ושער נוסף תוך דקה אך שתי דקות אח"כ חלוץ הקבוצה אור מאיר השווה וקבע את התוצאה הסופית 2-2.

- קבוצת נערים ג' פתחה את העונה במשחק חוץ קשה מול הפועל אשקלון וחזרה עם הפסד 4-1 כאשר את השער המצמק כובש איתי אמר.

- את היום פתחה כאמור קבוצת ילדים א' שאירחה בנווה גולן במסגרת הסיבוב הראשון בגביע את אגודת ספורט מור חולון וגברה עליה 5-0 והיא בשלב הבא בגביע (בדומה לשאר קבוצות הנוער והנערים במחלקה).

שבוע טוב ומועדים לשמחה ,

היידה יפו!!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו