תוצאות משחקי סוף השבוע במחלקת הנוער 13-14 לאוקטובר


אוהדים/ות יקרים/ות,

מחזור משחקים נוסף התקיים היום במחלקת הנוער להלן התוצאות:

- קבוצת הנוער ע"ש יוסף חיים אירחה את מובילת הטבלה ערב המחזור הפועל קטמון שמציגה סגל איכותי עם חלוץ זר שהפגין משחק טוב עם המון פיזיות אבל מולם עמדה קבוצה מאומנת ומתואמת שהוכיחה גם היום איזה עבודה מצוינת נעשית במחלקת הנוער שלמרות חיסרון של המגן המורחק אפק בריל והקשר המוכשר רותם אליאס, ידעו המחליפים אביב דאודי וגיורגי גוחיגידזה למלא את מקומם בצורה מצוינת.

המשחק נפתח בלחץ של מכבי יפו, כשכבר אחרי 5 דקות מצא את עצמו גלעד עוזיאל לבד מול השוער אך הבעיטה הלכה גבוה מעל השער, שחקני יפו לא הירפו והמשיכו ללחוץ ובדקה ה-15 שחר יוסף ראה את שוער קטמון עומד על קו החמש ושיגר בעיטה מכ-20 מטר מעל השוער ופנימה 1-0. המשחק התאזן מעט שקטמון מנסים לכבוש בעיקר דרך החלוץ הזר שלהם וילאם אגאדה אבל הנסיונות שלהם ניתקלו בהגנה חזקה בראשותם של נועם חלפון ומייקל צילאקה שפשוט בלמו כל נסיון. בדקה ה-30 ספיר מתנהל במרכז המגרש ומוסר כדור נפלא לגלעד שבבעיטה מהאויר מזוית קשה מכניע את השוער וקובע 2-0 שנשמר עד המחצית.

למחצית השניה עלו הקבוצות באותם מערכים, כשקטמון לוחצים ויפו מנסים לצאת למתפרצות מסוכנות בראשותם של גיא אמסלם וגלעד עוזיאל שלא הפסיקו להביך את ההגנה עם המהירות והשליטה המצוינת שלהם בכדור ואז בדקה ה-80 גלעד משתלט על כדור שנמסר אליו מסתובב על הבלם ומשאיר את בן רוזליו לנעוץ את השלישי ולקבוע את תוצאת המשחק. בשבוע הבא תתארח קבוצת הנוער בר"ג אצל הפועל שנחשבת למועמדת העיקרית לעליה לליגת העל, יהיה מעניין.

- קבוצת נערים א' אירחה כבר ביום שישי (13 לאוקטובר) את הפועל פ"ת ד"ר בכר והובילה 3-0 לאחר 25 דקות מצמד של סתיו טוריאל ושער נוסף של קאבדה יאסמו, עד המחצית הצליחה הפועל פ"ת לחזור ל 3-2. משחק לחימה במחצית השניה איפשר לנערים לשמור על התוצאה ולקבוע ניצחון שלישי רצוף.

- קבוצת נערים ב' התארחה היום אצל הכח מכבי עמידר רמת גן שנחשבת לאחת היריבות לעליית ליגה ובמשחק צמוד הצליחו הנערים לנצח 1-0 משער של חלוץ הקבוצה אור מאיר בדקה ה-70.

- קבוצת נערים ג' יצאה למשחק חוץ מול מכבי יבנה והפסידה 1-0

- קבוצת ילדים א' אירחה כבר ביום רביעי (11 לאוקטובר) את מכבי עירוני בת-ים "צו פיוס" ולאחר פיגור 2-0 הצליחו הילדים לחזור למשחק ולהשוות את התוצאה, 2-2 בסיום.

שבוע טוב,

היידה יפו!!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו