תוצאות משחקי סוף השבוע במחלקת הנוער 21-22 לאוקטובר


אוהדים/ות יקרים/ות,

מחזור משחקים נוסף עבר ושוב זכינו להנות ולהתרגש מהביצועים של הקבוצות השונות במחלקה .

תוצאות משחקי סוף השבוע (21-22 לאוקטובר) במחלקת הנוער:

- קבוצת הנוער ע"ש יוסף חיים ממשיכה ביכולת המצוינת שלה ומעל לכל מפגינה לא מעט אופי, הפעם התארחה קבוצת הנוער אצל אחת המועמדות העקריות לעליה הפועל ר"ג. המשחק נפתח בלחץ של היפואים כשחמש דקות מהפתיחה נשלח חלוץ הקבוצה גיא אמסלם לבדו מול השוער אך הוא מחמיץ. המשחק התאזן עם יתרון קל למקומיים ואז ממש על סף המחצית נפסק כדור עונשין ממרחק של כ-20 מטר לזכות המקומיים, בעיטה מוצלחת שעקפה את החומה מסתימת בשער יתרון להפועל ר"ג מיד לאחר הבעיטה שרק השופט למחצית. למחצית השניה עלו היפואים עם המון נחישות במטרה להשוות כאשר משחק טוב של שחקני הקישור מאפשר להם להשתלט על המשחק ולייצר מצבים. בדקה השישים התקפה מהירה שמתחילה עם גלעד עוזיאל שפורץ מהחצי בין שחקני ההגנה ומבשל לגיא אמסלם שבקור רוח בועט נפלא מ-16 מטר מעל השוער וקובע שיווין. המשחק התאזן כאשר התקפה רודפת התקפה עם הזדמנויות לשתי הקבוצות. בדקה ה-85 עוד פריצה מצוינת של גיא מסתימת בהכשלה ממש על סף הרחבה, רותם אליאס הקשר המוכשר שעלה כמחליף חמש דקות קודם לוקח את האחריות ובועט נפלא כדור שפוגע בחומה מטעה את השוער ונושק לרשת 2-1 מרשים לחבורה המצוינת הזאת ולצוות המקצועי שמלווה אותם בראשותו של עופר ראובן, תוצאות המחזור הציבו את הקבוצה במקום הראשון עם 11 נקודות, בשבוע הבא מכבי הרצליה מגיע לנווה גולן, נקווה להמשך המומנטום.

- קבוצת נערים א' אירחה ביום ראשון (22 לאוקטובר) את הפועל קטמון ירושלים אורי נתן ומסימת בתיקו 1-1 כאשר את שער השוויון 5 דקות לסיום כובש אלמיהו סמיה

- קבוצת נערים ב' אירחה את בית"ר ר"ג ולאחר מאבק קשה כאשר היא בפיגור החל מהדקה ב-30 , הצליחו הנערים לכבוש שער שוויון עשר דקות לסיום ולמנוע הפסד את השער כבש הבלם מאור בן אבו, בסיום 1-1.

- קבוצת נערים ג' זכתה בניצחון בכורה כאשר גברה 2-1 על עירוני מודיעין בנווה גולן, מצמד שערים של אילן טיחונוב

- קבוצת ילדים א' התארחה ביום ראשון (22 לאוקטובר) בירושלים אצל הפועל קטמון ירושלים וסיימה בתיקו 2-2

- קבוצת ילדים ב' ארחה בשבת בנווה גולן את עוצמה מועדון כדורגל חולון וניצחה 6-2

שבוע טוב,

היידה יפו!!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו