תוצאות משחקי סוף השבוע במחלקת הנוער 27-28 לאוקטובר

אוהדים/ות יקרים/ות,

תוצאות משחקי סוף השבוע (27-28 לאוקטובר) במחלקת הנוער:

- קבוצת הנוער ע"ש יוסף חיים אירחה את מכבי הרצליה כהנא וכפי שכבר הספקנו ללמוד בליגה השנה אין משחקים קלים.

המשחק החל דווקא בצורה מושלמת כשכבר אחרי חמש דקות , חלוץ הקבוצה גלעד עוזיאל נגח פנימה והעלה את הקבוצה ליתרון, אך הרצליה לא נשברה ובדקה ה-30 גם הצליחה להשוות והקבוצות ירדו למחצית בשיווין.

חמש דקות בתוך המחצית השניה פנדל לטובת קבוצת הנוער לאחר הכשלה של גלעד ברחבה, דניאל ספיר ניגש לבעוט ומחמיץ ואז בדקה ה-65 עולה הרצליה ליתרון מפתיע 2-1. שחקני הנוער לא נשברו והמשיכו לתקוף כשבדקה ה-80 מגיע השיוויון, כמו בשבוע שעבר גם הפעם רותם אליאס הקשר המוכשר שעלה כמחליף ניגש לבעוט בעיטה חופשית שנפסקה לזכות הקבוצה ממרחק של כ-18 מטר ומסובב את הכדור מסביב לחומה ולפינה השמאלית של השוער כדי לקבוע 2-2 שהייתה גם התוצאה הסופית. בעקבות תוצאות השבוע ירדה קבוצת הנוער למקום השני כאשר הפועל קטמון עלתה למקום ראשון לאחר שגברה היום 5-1 על נס ציונה.

- קבוצת נערים א' התארחה כבר ביום שישי במגרש קרית אונו אצל הפועל המקומית ולאחר משחק קשה חזרה עם ניצחון כאשר שער יחיד של סתיו טוריאל במחצית השניה קבע ניצחון נוסף לנערים, שמתבססים בצמרת הטבלה.

- קבוצת נערים ב' יצאה גם היא למשחק חוץ במגרש קרית אונו למשחק מול הפועל קרית אונו וחזרה עם ניצחון 3-0 כאשר כל השערים נכבשים במחצית הראשונה החל מהדקה ה-30 , מאור בן אבו , שפע שהרבני וסמיה סמואל היו הכובשים.

- קבוצת נערים ג' יצאה למשחק חוץ קשה מאוד אצל הפועל ראשל"צ וחזרה עם הפסד כואב 12-0

- קבוצת ילדים א' אירחה הפועל ר"ג 2 בנווה גולן והפסידה לה 3-0

- קבוצת ילדים ב' יצאה למשחק חוץ מול שמשון ת"א והמשחק הסתיים בשיווין 1-1

שבוע טוב ,

היידה יפו!!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו