תוצאות משחקי סוף השבוע במחלקת הנוער, 27 לינואר

אוהדים/ות יקרים/ות,

תוצאות משחקי סוף השבוע במחלקת הנוער בסימן משחק מצוין של קבוצת הנוער שהסתיים עם הרבה גאווה אבל לצערנו בהפסד כואב:

- קבוצת הנוער ע"ש יוסף חיים אירחה היום (יום שבת) את הפועל תל אביב ניסנוב שמדורגת במרכז טבלת ליגת העל לנוער וזאת במסגרת סיבוב ד' (32 האחרונות) של גביע המדינה ע"ש אבי רן והוכיחה פעם נוספת השנה איזה קבוצה ובעיקר תלכיד נבנה במחלקה בניצוחו של המנהל המקצועי של מחלקת הנוער ומאמן הקבוצה, עופר ראובן.

קבוצת הנוער התייצבה למשחק בהרכב חסר כאשר מלך שערי הקבוצה גלעד עוזיאל נעדר עקב ספיגת כרטיסים צהובים, מה שאפיין את מהלך המשחק היה העמידה המצוינת של השחקנים ויציאה למתפרצות שהביכו מספר פעמים את הגנת הפועל ת"א.

גיא אמסלם , רותם אליאס וספיר דניאל הגיעו למספר הזדמנויות שעם טיפה יותר דיוק וריכוז יכלו להכריע את המשחק כאשר מהעבר השני משחק הגנה מצויין של כל הרביעיה האחורית בניצוחו של מייקל צילאקה הבלם ובעזרת הקישור האחורי במשחק מסודר עם המון לחימה והקרבה, פשוט מנעו משחקני הפועל להגיע למצבים, 0-0 בסיום 120 דקות.

השחקנים התייצבו לדו קרב מותח של בעיטות מ-11 מטר שהוכרע רק לאחר 8 בעיטות לכל קבוצה כאשר גל דעבול ניגש לבעוט את הבעיטה השמינית במצב של 7-6 להפועל ת"א ולצערנו בועט גבוה מעל השער מה שקובע הפסד כואב. אנחנו כמובן נשארים עם המון גאווה בבחורים שלנו ותקווה לראות את הקבוצה הזאת ממשיכה להילחם על העליה לליגת העל לנוער אבל הפועל ת"א היא זאת שממשיכה לשלב שמינית הגמר בגביע המדינה.

- קבוצת נערים ב' התייצבה בשעות אחה"צ למשחק השלמה בהרצליה מול הפועל הרצליה עירוני 2 וחזרה עם ניצחון 6-0 שהעלה אותה באופן זמני למקום הראשון בטבלה (עם משחק עודף ע"פ הכח ר"ג יריבתה העיקרית) את השערים כבשו עבד אלגני וירין עובדיה עם צמדים וכן עמית מאור וסמואל סימיה.

שבוע טוב ,

היידה יפו!!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו