תוצאות משחקי סוף השבוע במחלקת הנוער, 8-10 לפברואר

אוהדים/ות יקרים/ות,

תוצאות משחקי סוף השבוע האחרון במחלקת הנוער:

- קבוצת הנוער ע"ש יוסף חיים אירחה את הפועל מחנה יהודה אברהם בן דוד ולאחר משחק דרמטי ניצחה 2-1 והיא מתבססת במקום השני בפער 5 נקודות מנס ציונה שבמקום השלישי.

המחצית ראשונה במשחק התאפיינה בהחמצות רבות מצד חלוצי הקבוצה והסתימה בתיקו אפס, לא לפני שמחנה יהודה נשארת ב-10 שחקנים לאחר עימות בין קשר הקבוצה גיורגי גחוקידזה שזכה לכרטיס צהוב לשחקן מחנה שהורחק . המחצית השני נפתחה ללא שינויים מיוחדים כשבדקה ה-55 משום מקום הגבהה לעברו של חלוץ מחנה על קו ה-5 מסתימת בשער יתרון לקבוצה האורחת 1-0. מדקה זאת ירדו שחקני היריבה לאחור ופשוט הפסיקו לשחק וכל זאת במטרה להעביר את הזמן ולצאת עם הנקודות היקרות, אבל כפי שכבר ראינו מקבוצת הנוער שלנו העונה זה לא נגמר עד שזה לא נגמר. מהלך משולב של מהירות וכוח מצידו של מייקל צילאקה שעובר את מגן מחנה יהודה באגף השמאלי מסתיים בכדור רוחב חזק שפוגע בשוער וחודר פנימה 1-1 ממש עם תחילת תוספת הזמן. שחקני הקבוצה מיהרו לחדש את המשחק ואז לא עוברות שתי דקות, כדור שמקפץ על סף רחבת ה-16 של מחנה יהודה נבעט בעוצמה ע"י בן רוזליו שעלה כמחליף בדקה ה-60 ונעצר רק ברשת, 2-1 מדהים לקבוצת הנוער, איזה נחת!

שבוע הבא יוצאים למשחק חוץ קשה מול הפועל קטמון אתם מוזמנים לעקוב לגבי שעה ומיקום במהלך השבוע.

- קבוצת נערים א', התארחה ביום חמישי בירושלים אצל הפועל ירושלים תובל, סתיו טוריאל כבש בדקה ה-30 והעלה את הקבוצה ליתרון 1-0. ממש על סף סיום המחצית כדור מ-11 מטר לזכות הפועל ירושלים נהדף על ידי שוער הקבוצה מושיקו מסלאוי. פנדל נוסף שנקבע לזכות הירושלמים במחצית השניה כבר הובקע בהצלחה וקבע את תוצאת הסיום 1-1.

- קבוצת נערים ב' אירחה את הדרבי מול מ.ס. בני יפו אורתודוכסים וניצחה 3-0 משערים של עמית מאור , שער עצמי ואור מאיר, תוצאה שמבססת את הקבוצה במקום הראשון ומגדילה את הפער מהמקום השלישי ל-4 נקודות , כל הכבוד!

- קבוצת נערים ג' אירחה את הפועל אשקלון למשחק חשוב במאבקי המיקום בתחתית וניצחה 2-0 משערים של אילן טיחונוב וקאסה יעקב

- קבוצת ילדים אירחה את הפועל ראשל"צ מערב וסיימה בתיקו 2-2

- קבוצת ילדים ב' התארחה אצל הפועל מחנה יהודה והפסידה 6-3

שבוע טוב,

היידה יפו!!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו