תוצאות משחקי סוף השבוע במחלקת הנוער, 5-7 למאי

אוהדים/ות יקרים/ות,

תוצאות משחקי סוף השבוע האחרון במחלקת הנוער:

- קבוצת הנוער ע"ש יוסף חיים התארחה אצל הכח מכבי עמידר רמת גן למשחק סיום העונה כאשר היא יודעת שניצחון עשוי להוביל אותה למשחקי המבחן, גלעד עוזיאל , מייקל צילקה וסתיו טוריאל קבעו את תוצאת הסיום 3-0 אך עקב ניצחונה של הפועל קטמון בתוספת הזמן על שמשון ת"א נקבע שהם הולכים למשחקי המבחן, אנחנו נמשיך לנסות בשנה הבא. המון כבוד מגיע לשחקני הקבוצה ולמאמן עופר ראובן על עונה מרגשת שלא הייתה רחוקה מסיום מתוק.

- קבוצת נערים א', התארחה הערב למשחק סיום העונה אצל גדנ"ע תל אביב יעקב וגברה עליה 2-0 משערים של סתיו טוריאל ויצחק מולו, הנערים מסיימים את העונה במרכז הטבלה במקום השמיני כל הכבוד לנערים ולצוות האימון ארז כרמלי עוזר המאמן ויורם אברהם מאמן הקבוצה.

- קבוצת נערים ב', אירחה ביום ראשון את הפועל הרצליה עירוני 2 וגברה עליה 5-0 מצמד של סמואל סמיה ושערים של מאור בן אבו, ליאב לוי ואור מאיר, בעקבות תוצאת התיקו בין בית"ר ר"ג להכח מכבי עמידר רמת גן, ממשיכים הנערים להיאבק על העליה כאשר נותרו שלושה מחזורים לסיום, כרגע הם מדורגים במקום השלישי עקב הפרש שערים נחות יחסית לגדנ"ע ת"א ועדיין תלויים בתוצאות הקבוצות האחרות כדי לעלות, נחזיק אצבעות.

- קבוצת נערים ג', אירחה את סקציה נס ציונה והפסידה 2-1 כאשר את השער השיווין הזמני כובש אילן טיחונוב

- קבוצת ילדים א', אירחו את הפועל חולון צפרירים וניצחו 2-1

- קבוצת ילדים ב', התארחה באור יהודה אצל מועדון כדורגל עירוני אור יהודה והפסידה 3-2

שבוע טוב,

היידה יפו!!

עידכונים אחרונים
ארכיון

מכבי קביליו יפו - תרבות כדורגל אחרת

טלפקס: 072-2446151

השר חיים שפירא ,16 ראשון לציון  7570418

© כל הזכויות שמורות למועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו